Volunteers / Dobrovolníci


Thank you for your interest in volunteering with Burma Center Prague! We keep a database of volunteers with their skills. Whenever we have a task to do, we contact all volunteers who have signed up for the required skill. You can make changes or leave anytime, and we won't share your details with anyone else.
We recommend you also sign up for our newsletter so that you know what is going on.


Děkujeme Vám za zájem o dobrovolnictví v Barmském centru Praha. Prosíme, zaregistrujte se do naší databáze zájemců o dobrovolnictví s uvedením svých dovedností, s nimiž nám můžete pomoci. V případě potřeby Vás budeme kontaktovat. Uvedené informace můžete časem změnit, nebo registraci zcela zrušit. Databáze je určena pouze pro potřeby Barmského centra Praha a nejsou veřejně dostupné.
Pro lepší informovanost o našich aktivitách Vám doporučujeme přihlásit se k odběru čtvrtletního newsletteru Barmského centra Praha.
* indicates required
If you want to help personally, it is good to know where you live. / Chcete-li pomoci osobně, je pro nás nezbytné vědět, kde bydlíte a kam jste schopni dojíždět.
If relevant for the offered skills. / Pokud je to releventní s nabízenými dovednostmi.

Burma Center Prague, o.p.s. will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing. Please let us know all the ways you would like to hear from us:

Email Marketing Powered by Mailchimp